Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Gadki
  •  » Nowa strona wkk - wiad. e-mail

#1 2008-12-27 13:59:23

w_kietlinski

Kolarz

Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 14
Punktów :   

Nowa strona wkk - wiad. e-mail

Znając życie nie do wszystkich dotarł e-mail od "szefostwa" klubu. Ja jestem tym szczęśliwcem. Jeżeli ktoś nie ma tyle farta co ja to zamieszczam go poniżej

Pozdrawiam!

Od: Adam Czajkowski - JCDesign
Treść: Cześć.

Tu Czajnik, jak ktoś sie jeszcze nie zorientował po nazwisku :-D

Ponieważ uruchamiam nową stronę klubu i chciałbym aby w końcu coś na niej było poza 5 fotkami i listą zawodników to mam do was prośbę, a w zasadzie kilka.



1. Fotografie legitymacyjną, najlepiej w stroju kolarskim, a jak nie to jakąś taką kolarską z twarzą do profilu zawodnika.

2. Opis o sobie itd, jak ktoś chce taki mieć, potem udostępnię możliwość własnoręcznej edycji, ale na razie proszę na maila...

3. Fotki z imprez jak jakieś posiadacie, tylko teraz ważna sprawa, niech każdy kto ma wyśle mi wszystkie foty z imprez jakie posiada, bo chce zrobić sporą galerie, oczywiście chodzi o foty zawodników WKK a nie fotki jakiś przypadkowych ludzi...

proszę o obrobienie tych fotografii, rozdzielczość 800/600 lub okolice no i niech to będzie posegregowane w katalogach ponazywanych tak jak imprezy, lub wydarzenia i wszystko spakowane zipem lub rarem, czyli:

1. Zmniejszanie fotek do 800/600

2. Porobienie katalogów dla każdej imprezy i nazwanie tych katalogów jak dana impreza

3. Wpakowanie listy katalogów z fotkami do jednego pliku ZIP lub RAR

4. Wysłanie do mnie na tego maila

no i niech w katalogu będzie więcej niż 1 fotka.

Osoby które wyślą mi fotografie będą ujęte w zbiorczej liście autorów, niestety nie jestem w stanie przydzielać do każdego autora fotki.

A tak ByTheWay: treningu niedzielnego (28.12) nie ma, tak? Spotykamy się na siłowni w poniedziałek? Bo już się pogubiłem ;]

Offline

 

#2 2008-12-27 18:07:10

marcinw

Przekoks

8540431
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 52
Punktów :   

Re: Nowa strona wkk - wiad. e-mail

btw.

Czajnik to nie "szefostwo Klubu"

Offline

 

#3 2008-12-27 19:06:31

duszan

Kolarz

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nowa strona wkk - wiad. e-mail

ja myslalem ze jest.  kto ma pewnosc w tej sprawie?

Offline

 

#4 2008-12-27 23:01:10

w_kietlinski

Kolarz

Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 14
Punktów :   

Re: Nowa strona wkk - wiad. e-mail

Nawet nie zwróciłem uwagi, że tak napisałem. Skoro podpisuje się jako JCDesign, to zapewne zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem stron WWW. A czy ma coś więcej wspólnego z WKK to szczerze mówiąc nie najważniejszy punkt tej dyskusji ;]

Offline

 

#5 2008-12-28 01:01:26

duszan

Kolarz

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nowa strona wkk - wiad. e-mail

mialem na mysli trening dzisiejszy? co z nim?

Offline

 

#6 2008-12-28 14:21:22

marcinw

Przekoks

8540431
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 52
Punktów :   

Re: Nowa strona wkk - wiad. e-mail

Czajnik jestet jednym z (ex)zawodnikow naszego klubu ktory po za sciganiem ma wlasna firme ktora zajmuje sie projektowaniem stron www:D

Offline

 
  • Index
  •  » Gadki
  •  » Nowa strona wkk - wiad. e-mail

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbrotsbykander.pun.pl www.warofvillage.pun.pl www.nemezisclan.pun.pl www.policja997.pun.pl www.mibm2007.pun.pl