Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-02-19 17:11:27

Marcinno YO

Trzepak

7726373
Skąd: Łomiankowo ^^
Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 25
Punktów :   

relacja z Trochana;P

http://www.pro-cycling.org/index.php?ka … rtykul=431

Ponieważ start był od razu ostry, to nie miałem nawet chwili spokoju. Od samego początku szły ucieczki co potwierdzał spiker radia wyścigu, które, pech chciał już na początku popsuło się w naszym samochodzie. Na szczęście doświadczenie pana Wiesława zapewniło nam szybki kontakt z rzeczywistością. Już po chwili usłyszeliśmy w głośnikach: próba ucieczki kolarzy 3, 15. Zanim zdążyłem to wpisać w relacji już radio odezwało się ponownie ucieczka skasowana. Kontratak numerów 115, 56. Tak było przez cały czas. Czasami jakiś kolarz uzyskiwał 100 metrów przewagi, ale nikomu nie udawało się uciec, aż.....aż poszła najważniejsza ucieczka wyścigu. 18 kolarzy uciekało. Pan Wiesław od razu powiedział, że peleton odpuści. Prawdę mówiąc zgodziłem się od razu bo uciekało po trzech kolarzy z najlepszych grup (CCC, DHL), a z Mroza uciekało nawet 4 kolarzy, bo choć Piotr Chmielewski reprezentował barwy Reprezentacji Polski to jednak najbliżej mu było właśnie do ekipy Mroza. Zresztą wszystkie liczące się grupy miały w ucieczce kogoś.
Nastała chwila spokoju przerywana przez komunikaty z radia wyścigu: przewaga ucieczki wzrasta do 3 minut, przewaga ucieczki wzrasta do 5 minut. Ucieczka jechała równo, a peleton odpuścił. Co prawda z tyłu były jakieś pojedyncze akcje ale bez powodzenia.
Na 2 okrążenia przed końcem CCC postanowiło zaryzykować i rozpoczęły się ataki jej kolarzy. gdy tylko pierwszy został łapany przez goniących, do ataku ruszał drugi. Ja nie miałem czasu oglądać już niczego. Cały czas starałem się informować wszystkich na bieżąco co się dzieje na trasie. To co się działo mogliście przeczytać w relacji, ja tylko dodam, że po wyjściu z samochodu myślałem, że minęło z 10 minut.

Ostatnio edytowany przez Marcinno YO (2009-02-19 17:13:31)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warofvillage.pun.pl www.buciarnia.pun.pl www.policja997.pun.pl www.nemezisclan.pun.pl www.dbrotsbykander.pun.pl