Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-11-24 21:31:43

marcinw

Przekoks

8540431
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 52
Punktów :   

Stroje

witam serdecznie.

napisalem do Błaża apropo strojow i to dostalem wzamian:

Marcin,
ze strojami jest tak: mam drobne dofinansowanie i chce je przeznaczyć dla najlepszych (Andrzej, Paweł, Karol, Jezior, Pawełek, Konrad, Łukasz Kowalczyk, MichałPrzetakiewicz, Kuba może Janusz, Piotr i Janek, może Łukasz D.), dla reszty poprostu nie mam środków i zapewne będziecie musieli za nie sami zapłacić.
Co do samych ciuchów to nie wiem jak będą one wyglądać ponieważ Wapro na nich już nie będzie a nie wiem kto będzie. Cały czas staram się pozyskać jakiś sponsorów ale nie mam jeszcze żadnych sukcesów, więc nie wiem co mielibyśmy sobie szyć, stroje bez sponsorów? A jeżeli za 2 miesiące okaże się że mamy 2 sponsorów to co wtedy? nowe zamówienie? Wydaje mi się, że warto poczekać ale jeżeli macie duże ciśnienie to zawsze można zamówić w queście.

tak wiec za stroje placimy sami i dotego niewiadomojakie wiec niewiadomo w czym mamy trenowac np na torze. i CHUJ...

Offline

 

#2 2008-11-24 22:21:22

kubatomkiewicz

Kolarz

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: Stroje

Słowem mówiąc... jesteśmy w dupie

Offline

 

#3 2008-11-24 22:46:49

marcinw

Przekoks

8540431
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 52
Punktów :   

Re: Stroje

i tak i nie.

otoz od jutra zaczynam GRUBA akcje poszukiwania sponsora i sa duze szanse na znalezienie 1 albo i 2. tak wiec.

Niech moc bedzie zwami!

Offline

 

#4 2008-11-24 22:48:28

samolot44

Kolarz

623165
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 18
Punktów :   

Re: Stroje

w pełni zgadzam się z przedmówcą !!!

Offline

 

#5 2008-11-25 02:57:08

duszan

Kolarz

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Stroje

zaczynasz ty marcin? czy cytujesz prezesa?


jaka suma moze byc podstawa do umieszczenia logo na strojach? za ile sprzedajemy cm2 miejsca na koszulce czy spodniach? no i czy szukajac sponsora szukamy dla siebie czy dla wkk? (mam nadzieje ze dla nas tylko).

Ostatnio edytowany przez duszan (2008-11-25 03:01:46)

Offline

 

#6 2008-11-25 08:14:02

marcinw

Przekoks

8540431
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 52
Punktów :   

Re: Stroje

nie rozumiem Cie duszan.

zaczalem ja a potem zacytowalem prezesa, tak jak jest napisane.

nie ma okreslone ile kosztuje cm2 na stroju tylko jest kilka rodzajow sponsora. moze byc to glowny, lub moze byc tylko taki ktorego nazwa pojawia sie na koszulce ale jest mniej istotny. wiec dla tego mniej istotnego to jest koszt 5tys rocznie za sponsoring. a glowny to zalezy od warunkow.

czemu o to pytasz?
i o co chodzi z ta ostatnia czescia, ze co masz nadzieje ze tylko dla "nas"?

Offline

 

#7 2008-11-25 09:35:02

Marcinno YO

Trzepak

7726373
Skąd: Łomiankowo ^^
Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: Stroje

Błażej szuka sponsora dla klubu
I nawet jak znajdzie to nie jest powiedziane ze my dostaiemy chociaz czesc z tych pieniędzy;)

Po tej wiadomości Błażeya widac dokładnie to o czym mówiłem wczesniej w mailach, że Prazeas ma nas (ekipe szosowa) głęboko w odbycie;) (i nie spieraj się ze mna Marcin)

Wiec musimy przytrenowac tak zajebiscie żeby świetnie pokazac się w tym sezonie;)
I wtedy na pewno znajdzie się kasa dla nas;)
no przynajmniej mam taka nadzieje, jeszcze;)

Offline

 

#8 2008-11-25 10:06:55

duszan

Kolarz

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Stroje

pytalem dokladnie o to ile powinien dac sponsor "mniej wazny" zyby nim oficjalnie zostac. no i co mamy mu do zaoferowania? 5tys za miejsce na koszulkach naszej "szosowej ekipy", trenujacych pod okiem krzyska, czy wszystkich zawodnikow wkk?    bo rozumiem ze obecnie (wynika to z listu prezesa) my "szosowa ekipa,  trenujacych pod okiem krzyska "  nie kozystamy besposrednio z kasy wkk (w sprawie strojow oczywiscie).

Offline

 

#9 2008-11-25 14:36:24

marcinw

Przekoks

8540431
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 52
Punktów :   

Re: Stroje

nieprawda.

nie wiem gdzie ty to przeczytales.

co do strojow jest napisane ze Prezes zasponsoruje NIEKTORYCH zawodnikow, (wymienieni w cytowanym tekscie) nie zaleznie czy jezdza na szosie czy na mtb czy w przelajach. reszta zawodnikow za stroje placi sama gdyz nasz klubowy budzet jest zbyt maly by kazdemu mozna bylo zasponsorowac stroj. po za tym poki co jest jeden klbu WKK i wszyscy do niego naleza i nie odrozniamy takich spraw jak sponsoring. sponsora zalatwiam dla calego klubu, poniewaz ja nie tylko jezdze na szosie ale takze na mtb wiec jak bym mial byc rozliczany?
a co do pieniedzy, z tego co wiem Krzysiek po rozmowie z Blazejem, dowiedzial sie ze mamy jakis budzet ale nie wypowiadam sie wiecej apropo tego bo nie znam szczegolow.

i tak jak napisalem: 5000 placi sponsor ktory bedzie na naszych koszulkach, ale nie jest glownym, tak jak AIRBIKE wczesniej byl. po za tym z tego co wiem tez istnieje rozliczanie nie pieniezne ale jakimis przedmiotami, np potem jako nagrody na zawodach organizowanych przez WKK...

a tak wogole to nie jest tak do konca. za znalezienie sponsora osoba dostaje 15% dochodu od niego. wiec jesli sie uda mi cos znalezc, czesc pieniedzy przeznacze na nasza sekcje (bo tak mozna nas nazywac) np na bidony..

po za tym w tym roku odeszlo 2 sponsorow, w tym glowny ktorego dofinansowanie bylo duze wiec nie dziwcie sie ze nie ma pieniedzy nasz kochany klub. za czesc srodkow jakie klub uzyskal w tym roku Prezes nawiazal wspolprace z Krzyskiem.... za czesc macie silownie!! narazie klub ni ma hajsu... nawet 2 najlepszych zawodnikow (mowie tu o Karolu i Macku) dostali 1!! rower na spolke.. jeden rower przelajowy.... wiec nie jest ze ma w dupie tylko stara sie jak moze. musi cos osiagnac by wymagac.
jeszcze jakies pytanie?

Offline

 

#10 2008-11-25 15:41:52

duszan

Kolarz

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Stroje

daleki jestem od krytykowania wkk. zaznaczylem w zdaniu o kozystaniu przez nas (moze powinienem napisac ze przezamnie, poniewaz mnie nie ma wsrod wymienionych przez prezesa) z fundyszy ze mam na mysli wylacznie sprawe strojow.                 za super trenera i sostep do silowni jestem bardzo wdzieczny.




=

Offline

 

#11 2008-11-25 15:45:20

marcinw

Przekoks

8540431
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 52
Punktów :   

Re: Stroje

ciesze sie Duszan bo mialem juz stracha ze jestes kolejna osoba krytykujaca.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.janskizabrze.pun.pl www.dzem.pun.pl www.planetaziemia.pun.pl www.harrypotterhogwart.pun.pl www.metin2-almanach.pun.pl